Darmowa dostawa od 100,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Danessa Myricks Beauty

( ilość produktów: 189 )

Danessa Myricks Beauty to marka stworzona przez wizażystkę z myślą, że makijaż to sztuka i że świat piękna powinien obejmować każdą kobietę.

Piękno może wydawać się ekskluzywnym światem. Danessa Myricks Beauty powstała w oparciu o zasadę, że rasa, płeć, wiek i osobisty styl nie powinny nikomu ograniczać możliwości eksperymentowania z makijażem i odkrywania ich charakterystycznego wyglądu. DMB opracowało innowacyjne, wielofunkcyjne produkty, które sprawdzą się na każdej twarzy.

„Moją wizją było stworzenie marki, w której kobiety z różnych środowisk miałyby nieograniczone możliwości tworzenia. Jako wizażystka-samouk, dysponująca minimalnymi zasobami, musiałam wykazać się kreatywnością w zakresie produktów, do których miałam dostęp, maksymalizując ich wykorzystanie oraz twórczo mieszając i łącząc kolory i tekstury, aby wszystko działało. Mimo to stwierdziłam, że często byłam ograniczona istniejącymi odcieniami i teksturami i chciałam więcej. W ten sposób narodziło się pragnienie stworzenia własnej linii produktów, aby wypełnić tę pustkę”.

UWOLNIJ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ!

pixelpixel