Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Embryolisse

( ilość produktów: 4 )

Poznaj sekret urody Paryżanek i element francuskiej kultury - dermokosmetyki Embryolisse! Do niedawna dostępne wyłącznie w paryskich aptekach, teraz to także nasz sposób na piękną skórę. Produkty Embryolisse cenione są za unikalny efekt satynowego wykończenia oraz zdolność ekspresowego odświeżenia nawet najbardziej podrażnionej i odwodnionej skóry - nic więc dziwnego, że te kremy stosowane są przez aktorki, supermodelki i wizażystów na całym świecie!

Kultowy krem odżywczo-nawilżający Embryolisse używa już trzecie pokolenie paryżanek. Formuła kremu została opracowana w Paryżu, w latach 50-tych, przez lekarza specjalizującego się w dziedzinie patologii skóry – po to, aby chronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi oraz przyspieszać regenerację naskórka. Krem szybko stał się legendą paryskiej apteki oraz na stałe zagościł w domach Paryżanek, a jeszcze do niedawna tubkę kremu odżywczo-nawilżającego Embryolisse można było dostać wyłącznie w paryskich aptekach.

Bestseller paryskiej apteki nie mógł pozostać niezauważony przez wizażystów malujących dla najbardziej znanych francuskich domów mody oraz szybko stał się narzędziem pracy wizażystów na całym świecie. Oddające się w ręce specjalistów modelki pokochały dermokosmetyki Embryolisse także poza wybiegiem. W ten sposób krem odżywczo-nawilżający zyskał sobie miano SEKRETU URODY MODELEK I AKTOREK. Dzisiaj, już kolejne pokolenie top modelek nie kryje swojego uwielbienia do nieśmiertelnej formuły kultowego kremu Embryolisse, zaś receptura kremu została okrzyknięta przez czasopismo InStyle – recepturą wszechczasów – zyskując sobie tytuł „Product Best Ever”.

Dermokosmetyki Embryolisse cenione są za UNIKALNY EFEKT SATYNOWEGO WYKOŃCZENIA oraz zdolność ekspresowego odświeżenia nawet najbardziej podrażnionej i odwodnionej skóry. Dzisiaj receptury dermokosmetyków opracowywane są w ścisłej współpracy z dermatologami oraz wizażystami, aby jeszcze intensywniej pielęgnować i upiększać skórę.

Embryolisse to nie tylko kremy supermodelek i sprawdzona pielęgnacja Paryżanek… teraz to także NASZ SPOSÓB NA PIĘKNĄ SKÓRĘ.

pixelpixel