Płynny Latex - Dark Flesh (z pędzelkiem)
Płynny Latex - Dark Flesh (z pędzelkiem)
Płynny Latex - Dark Flesh (z pędzelkiem)
Płynny Latex - Dark Flesh (z pędzelkiem)

Płynny Latex - Dark Flesh (z pędzelkiem)

Shade:Dark Flesh
7,76 €
/ szt. + Koszt dostawy
Płynny lateks to jeden z najbardziej wszechstronnych produktów do efektów specjalnych na rynku! Używaj go jako kleju do przyklejania do skóry, do uszczelniania wosku, tworzenia efektów 3D, takich jak rany, poprzez mieszanie lateksu z materiałami, takimi jak bawełna, lub nakładaj bezpośrednio na skórę, aby uzyskać teksturowane efekty, takie jak starzejąca się skóra, łuszcząca się skóra.

Jak korzystać z tego produktu:

Nałóż cienką warstwę Liquid Latex na wybrany obszar i pozostaw do wyschnięcia. Aby stworzyć efekty 3D i tekstury, zmieszaj płynny lateks z materiałami takimi jak bawełna, chusteczka itp. i nałóż na skórę. Aby stworzyć efekt blizny lub pomarszczenia, między każdą warstwą należy rozłożyć cienkie warstwy pudru w płynie lateksu.
Aby usunąć, użyj Mehron Makeup Remover lub ciepłej wody, aby zmiękczyć krawędzie i delikatnie zdejmij lateks ze skóry. Następnie użyj mydła i wody. Unikaj wnikania lateksu we włosy lub ubranie. Aby chronić wrażliwą skórę, użyj sprayu Barrier Spray pod lateks.

Pojemność: 30ml
Dodatkowe informacje
Shade:
Dark Flesh
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
Ask for this product
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
pixelpixel