Mehron Skin Prep Pro™
Mehron Skin Prep Pro™
Mehron Skin Prep Pro™
Mehron Skin Prep Pro™
Our bestseller

Mehron Skin Prep Pro™

19,25 €
/ szt. + Koszt dostawy

Warto obejrzeć przed zakupem: https://www.youtube.com/watch?v=YDYHVGZeK5g&feature=emb_logo

Skin Prep Pro od Mehron to najsłynniejszy przezroczysty, bezzapachowy płyn-antyperspirant. Do stosowania na wszystkie rodzaje skóry przed nałożeniem makijażu. Opracowany i używany przez profesjonalistów z branży pozwala na zachowanie trwałości makijażu w stresujących warunkach. Podczas aktywnego dnia Skin Prep Pro działa jak bariera dla wilgoci między skórą, a makijażem, aby zachować pożądane świeże wykończenie. Nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach skóra jest świeża i wygląda świetnie. Produkt nie nadaje się do codziennego stosowania. Wegański i nietestowany na zwierzętach. Naturalnym efektem przy stosowaniu jest ściągnięcie skóry oraz wystąpienie białej powłoczki na skórze (co wynika z właściwości antyperspiracyjnych produktu)

Jak stosować: Wklep (np. wacikiem) Skin Prep Pro lekko w skórę i pozwól dokładnie wyschnąć przed nałożeniem makijażu.


Pojemność: 15 ml lub 120 ml

Skład: Water/Aqua/Eau, SD Alcohol 40B (Alcohol Denat.) Aluminum Chlorohydrate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Octoxynol-9.

Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
Ask for this product
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.

Guide

pixelpixel